Оригінальні ювелірні вироби

Оригінальні ювелірні вироби

Ідеальний подарунок для дорогої людини, безсумнівно, оригінальні золоті прикраси. Скільки б часу не минуло після святкової дати, щоразу, надягаючи їх, ваші близькі будуть відчувати вдячність за увагу і турботу. Віддаючи перевагу високоякісним виробам зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів над біжутерією, ви підкреслюєте статус.

У Morgan Jewellery Lab можна не тільки обирати з каталогу, але і робити індивідуальне замовлення всіх видів прикрас: каблучок, сережок, кулонів, брошок, кольє, браслетів, ланцюжків, прикрас для пірсингу, печаток, затискачів, запонок, брелоків. Копія вишуканого раритету з шкатулки відомої герцогині або королеви, безумовно, зворушить і зробить ваших коханих особливими. Фахівці лабораторії зможуть повторити будь-який ескіз.

Завдяки широкому асортименту коштовного каміння до ювелірних прикрас ви можете вибрати будь-який необхідний відтінок для вставки в золото або скомпонувати асорті з декількох кольорів – від класичного чорного, стильного сірого, глибокого синього, насиченого зеленого, соковитого рубіна, легкого небесного, чарівного аметисту, м'якої лаванди, смачної кави аж до прозорого. Телефонуйте нам – ми з радістю відгукнемося на кожну вашу ідею!

Унікальні пропозиції і знижки

Ювелірний гід: новини та статті

Переваги Morgan Jewellery Lab

Якість

Ми працюємо в ювелірному виробництві з 1990 року, тому маємо значний досвід у поводженні з покупцями.

Індивідуальний підхід

Люди різного статку і вподобань можуть знайти серед запропонованих варіантів один або навіть кілька виробів, які припадуть до душі.

Різноманіття товарів

Величезну різноманітність товарів ви можете переглянути в каталогах нашого сайту.

Головна відмітна перевага нашої лабораторії – можливість напряму без посередників купити ексклюзивний ювелірний виріб на замовлення з різних проб золота, срібла і платини за ціною виробника. Якщо ви любите справжнє ювелірне мистецтво і цінуєте якість ювелірних прикрас, безсумнівно оціните тонку професійну роботу досвідчених майстрів нашої лабораторії з золотими прикрасами, яка неодноразово перевіряється на відповідність технологічним стандартам.

Ми прагнемо максимально точно відтворити замовлений ескіз, наскільки б складним не видавалося завдання, і при цьому контролюємо кожен етап виробництва ювелірних прикрас. Наші переваги – відповідальність, працьовитість і креатив, наша стратегічна мета – доступність. Нам важливо, щоб наші клієнти залишалися задоволеними і могли собі дозволити придбати унікальні золоті прикраси в якості подарунка собі і своїм близьким.

Золото – це основний матеріал, з яким працює наша лабораторія. Для виробництва ми використовуємо сплави 585 і 750 проб (рідше 333, 375 і 960 проба), компонуємо різні кольори і навіть відтінки металу. Для покриття виробів з білого золота клієнти нерідко замовляють родіювання в білий або чорний відтінок для більшого контрасту.

Також доступні для замовлення унікальних ювелірних виробів в Morgan Jewellery Lab метали платина і срібло. Дорогі вироби з платини здатні краще за інших підкреслити бездоганний смак власника і високий статус. Для їх інкрустації ми добираємо дорогоцінні камені максимально високої якості – діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди. Вартість ексклюзивного виробу формується не тільки з ціни за метал, але і з розрахунку за колективну працю ювелірів, що створюють унікальну ювелірну прикрасу на замовлення, яка не має аналогів.

Продукція Morgan Jewellery Lab не обмежується каблучками, сережками та браслетами. Ми можемо виготовити на замовлення все – брошки, значки, брелоки, затискачі для краваток і грошей, а також абсолютно будь-які сувенірні вироби. Це може бути оригінальна подарункова ложка, шпилька, монетка, статуетка, іконка, портсигар тощо.

У виробництві ювелірних виробів ми використовуємо широкий асортимент дорогоцінних, напівкоштовних і виробних каменів. Для вас ми притримали найшикарніші і неперевершені фіаніти, топази, аметисти, цитрини, корали і гранати. Люксова класика завдяки вставкам квадратних діамантів огранювання «принцеса», ниток із сортованих морських перлів, відібраного перламутру, благородного опалу, бурштину, яшми, малахіту безумовно зробить подаровану ювелірну прикрасу улюбленим дорогим аксесуаром.

Ювелірна майстерня Morgan Lab, Олександр Шаломаєв