Затискачі для краватки

Виготовити під замовлення

Бездоганний імідж і хороші манери – візитна картка будь-якого джентльмена. Якщо костюм – це ваше, не забувайте, в проходженні дрес-коду мають відчуватися імпровізація і легкість. Щоб не здаватися нудним і консервативним, вибираючи для світського виходу сорочку з французькими манжетами, обов'язково продумайте до неї нетривіальні запонки і золотий затискач для краватки. Деталі додадуть елегантному образу особливий шарм. Втілення персонального ескізу в нашій ювелірній лабораторії допоможе вам виглядати дорого, сучасно і бездоганно. Затискач для краватки літак – це лише одне з можливих рішень, яке можна купити. Такий харизматичний аксесуар на будь-якому заході формату «Cocktail party» зверне на себе увагу, зацікавить і здобуде прихильність присутніх дам. Також чоловічі затискачі для краватки на замовлення одночасно і шлях до отримання згоди без слів на статусній зустрічі.

Діловий дрес-код включає багато різновидів – Smart, Сasual, Тraditional, Вest business, і скрізь передбачається краватка. Прояв індивідуальності у виборі аксесуарів скаже про ваше уміння глибоко мислити і прораховувати нюанси, і в очах партнерів ви будете виглядати солідно і переконливо.

Ієрархія дрес-коду: коли золотий затискач для краватки до речі

Надягаючи костюм, пам'ятайте: тест на виховання починається вже з того моменту, коли ви берете в руки краватку. Ви повинні знати, що включає в себе формат дрес-коду, зазначеного в запрошенні, і не помилитися з гардеробом. Це говорить про вашу повагу. Наприклад, White Tie – найбільш регламентований, невимушеність тут строго табуюється, і ті, які відвідують королівські бали, прийоми у посла або церемонії вручення Нобелівської премії, встановлені норми етикету враховують до найменших дрібниць.

Але гідного затискача для краватки із золота для ідеї, скільки не розглядайте фото світських раутів знаменитостей такого масштабу, знайти не вийде, за правилами замість краватки для доповнення чорного фрака з білою жилеткою, застібнутою на всі три ґудзики, галантні кавалери надягають метелик такого ж білого кольору . Що цікаво, краватку купити неактуально і для наступного за значимістю дрес-коду – Black Tie. Для весіль, особливих святкових феєрій або театральних прем'єр з канонами уготований метелик, правда, чорний і вже не до фраку, а під смокінг. Зате для всіх інших випадків затискач для краватки купити – чудова ідея!

Гарантія комфорту: види затискачів для краватки для чоловіків

Цей розкішний штрих аристократичного образу з'явився в 19 столітті, першим його провісником стали шпильки для шийних хусток, що викликали в Європі справжній бум. Переваги цих практичних ювелірних нововведень швидко завоювали серця пахучих модниць і упереджених денді. Якщо до цього винаходу краватка раз у раз перекручувалася і вислизала з-під піджака, то тепер про всі ці проблеми можна було забути, – бути впевненим, що з зовнішнім виглядом все в порядку і насолоджуватися атмосферою події.

На краватці затискач слід кріпити або на відстані, що становить половину «язика», або дотримуватися рівня верхнього ґудзика піджака, цікавим рішенням є моделі з єднаючим ланцюжком, що зв'язує аксесуар із гудзиками сорочки в єдиний гармонійний ансамбль.

Хороший тон передбачає, що матеріал і стилістика запонок і затискача для краватки будуть ідентичними. Затискачі часто інкрустують дорогоцінними і напівдорогоцінними самоцвітами, декорують вставками металів іншої кольорової гами: золоті сріблом, срібні – золотом.

Продумуйте все до дрібниць, так ви працюєте на власний авторитет. На «коктейльні» вечірки – вишукані моделі, які межують по майстерності з творами мистецтва, в офіс – мінімалістичні затискачі з гладкою полірованою поверхнею.