Запонки чоловічі та жіночі

Виготовити під замовлення

Геть нудні офісні костюми і тривіальні рішення! Якщо ви працюєте в комерційній структурі, яка передбачає дрес-код, зовсім не означає, що потрібно перестати відрізнятися. Можна брати харизмою і не виходячи за рамки ділового етикету! Завдяки таким прекрасним дрібницям, як золоті запонки, ви красиво освіжите будь-яку сорочку і будете виглядати статусно і сучасно. І хоча існує стереотип, що запонки чоловічі, сьогодні їх надягають і дівчата. Для запаморочливих кар'єристок цей ювелірний аксесуар – смачний штрих, що вносить в елегантний образ розкоші і епатажу.

Запонки купити найкраще на замовлення, так ви не будете обмежені скупими магазинними пропозиціями, де моделі хочуть швидше збути, щоб завантажити на їх місце нову колекцію. Ніяких умовлянь! Ви малюєте ескіз, який з вашої точки зору бездоганний – і не платите за те, що не дотягує до ваших очікувань!

У нашій ювелірної лабораторії запонки чоловічі замовити можна із золота, срібла та платини, з будь-якої проби металу і з усілякими вставками дорогоцінних каменів. Ми зібрали для вас в каталозі показні ідеї, що можуть зачепити, відверніться і фантазуйте, наші ювеліри впораються навіть із найскладнішим завданням.

Запонки купити – завдання до корпоративу, що наближається

Наближається вечірка в колі колег? Якщо ви шеф, то ваш зовнішній вигляд вже за замовчуванням має відповідати посаді і бути ретельно підібраний укупі з родзинками, якщо ви секретар – також не втрачайте шанс бути не розмитою блондинкою з обкладинки, а реальною рафінованою дівчиною з власними бездоганними смаками. Ви – піар чи івент-менеджер? Рідкісні аксесуари блискавично привертають погляд і запам'ятовуються.

Майте на увазі, оригінальні золоті запонки – перше, що кидається в очі на будь-якому корпоративі. Вибір на користь дорогих металів – головна ознака солідної людини. Запонки з логотипом компанії найкраще підкреслять вашу віддачу спільній справі і викличуть жвавий інтерес. Хочете показати, що вмієте мислити нестандартно – демонструйте індивідуальність, вибирайте ексклюзив. Прагнення виділятися притаманне лідерам, це оцінять.

Золоті запонки. Головне – щоб костюмчик сидів!

Відчуваєте слабкість до костюмів? Вважаєте, що хороша сорочка – це завжди лакшери? Тоді запонки можуть стати саме вашої фішкою! Замовивши їх у нас, ви будете постійно виглядати запаморочливо!