Доки інші витрачають гроші на банерну рекламу, ви можете піднести VIP-клієнтам і працьовитим співробітникам дійсно оригінальний подарунок, виконаний в корпоративному стилі, і запустити сарафанне радіо. Якісний нагрудний знак із золота з камінням краще за будь-які слова покаже, що ви цінуєте людину, і послужить відмінною мотивацією в хвилини апатії і диванного настрою. Такі подарунки приємно носити і демонструвати, з приводу і без, це яскравий доказ наявних талантів, умінь і здібностей. Щоб відзнаки ефектно виділялися серед шаблонних ювелірних прикрас і вражали точністю відтворення ескізу, крім лиття ми використовуємо безліч технік – лазерне гравіювання, хімічне травлення, чорніння, полірування, прокраска гарячими і холодними емалями, наскрізна прорізка, контурне випилювання, опрацювання складного контуру. Всі золоті значки проходять перевірку держ пробірною палатою України на відповідність ГОСТ 3527-97 та іншим вимогам і нормам законодавства, що безпосередньо стосуються ювелірних виробів із дорогоцінних металів.

Сайт Морган Лаб задуманий як персональна пропозиція кожному, ми хочемо, щоб від перегляду модних позицій ви загорілися і замовили те, що викличе щире захоплення у людей, яких ви преміюєте. В умовному каталозі ми навели приклади найбільш актуальних пропозицій по Україні. Нам важливо, аби ви не просто відіслали начерк, а й були емоційно залучені в творчий процес створення унікального аксесуара.

Найкраще «дякую» і «дерзай!» Значок на замовлення

Золоті значки – безперечно, ідеальні корпоративні подарунки, вони викликають ажіотаж і запам'ятовуються. Чим солідніше презент, тим сильніше розчулите і на більшу подяку у відповідь можете розраховувати. Однак значок – замовлення не тільки фірм, що стежить за іміджем і дотриманням фірмового стилю, їх вибирають ще й як заохочення захоплень – мисливцям, бджолярам, рибалкам, шахістам і под.

ВНЗ атрибутика вищих навчальних закладів, назва команди, спортивні девізи, національна символіка – в замовлення можна вписати будь-які символи. Вони підійдуть і як нагорода волонтерам, і як знак МВС військовослужбовцям, і як вітання спортивних досягнень від тренерів.

Брошка, шпилька або гвинт? Варіанти кріплення нагрудного знака

Яка різниця між шпилькою і англійською булавкою, така вона і між способами кріплення елітних значків з благородних металів, що ідентифікує людей за національністю, родом діяльності та по професійним заняттям. Основних принципів утримання їх на одязі два: голки на значках можуть йти як з фіксатором довільного діаметру, так і без. Кріплення з дисковим затискачем «Метелик» найпопулярніше серед недорогоцінних відзнак. Коли вироби преміум-сегмента (з дорогоцінних металів) вибирають «Цанг», що утримує значок, бейдж або медаль на колодці щільніше «метелика», і «Гвинт», якщо нагрудний знак важкий. Під великим довгастим капелюшком мається на увазі наявність посиленого кріплення, в якому задіяна вже пара голок. Класикою фурнітури «без затиску», широко поширеною в значках, медалях і орденах, є шпилька.

Голка з фіксатором на капелюшку – варіант, що стовідсотково убезпечить від уколу голкою під час необережного руху. Якщо вважаєте, що англійська варіація шпильки – не те, що вам потрібно, доступний і особливий – развальцьований гвинт, з тупим кінцем.