Жіночі браслети

Виготовити під замовлення

Браслет на руку жіночий, безумовно, той п'ятий елемент, який робить прекрасну стать істинними жінками. Акцент на зоні зап'ястя додає крихкості і сексуальності. У нашому каталозі по-справжньому важко зупинитися і вибрати одну ідею для себе... Всі моделі здатні перетворити вас в яскраву полонянку фантазій кожного чоловіка.

Якщо жіночі браслети – це прикраси, які ви носите, звертайтеся! Ми готові втілити всі ваші 1000 і 1 побажань, будь-який каприз – золото, платина, срібло – буде виконаний. Наше завдання – щоб ви залишилися задоволеними і прийшли до нас ще.

Золоті браслети жіночі, або якщо хочеться бути най-най...

Нова прикраса – завжди величезна радісна подія. Хто економить на собі, дивляться на біжутерію, а ті, хто хоче виглядати дорого, купують аксесуари з діамантами з дорогоцінних металів. Звичайно, верхом бажання завжди залишаються ексклюзивні вироби з золота, других примірників яких не існує або ж прототип виробу знаходиться у зірки або коронованої особи. З Morgan Jewellery Lab ви зможете собі дозволити неабиякі речі, за 25 років роботи наші ювеліри навчилися робити неможливе можливим.

За законами гламуру. Жіночий наручний браслет: з чого вибрати?

Запасти можна буквально на будь-який з золотих браслетів жіночих, але тим, хто звик бути в темі, важливо знати, які типи і види браслетів на руку жіночих бувають. Перш за все, їх ділять на жорсткі і м'які. У першій категорії прикраси-обручі з орнаментом, що змикають зап'ястя нерозривним кільцем, пружні витки-змійки, розімкнуті скоби і манжети і, нарешті, шарнірні браслети, що складаються із сполучених шарніром дутих половинок. Не забувайте, на жорстких жіночих браслетах особливо виграшно виглядає полірування, рельєфне гравірування, художня обробка черню або емаллю і вставки з каменів.

Приклади браслетів-ланцюжків уявити не складно – декоративні техніки і кріплення в цілому ті ж, що і в жіночих ланцюжках.Браслети, де зустрічаються різні ланки, іменуються глідернимі. За бажанням, м'які жіночі браслети доповнюють різними підвісками. Складові браслети Pandora допускають в рамках 7 кулонів-шарм, що грають роль амулетів. Можна придумати для подарунка різні комбінації – для мандрівниць з пам'ятками світу, з індійською або іншою етнічною тематикою, в стилі чорного гламуру муарте або сезонні, з літніми фішками або сніжинками та іншими новорічними атрибутами.

Тенісні браслети – окрема тема. Це розкішний підвид глідерних браслетів із застібкою, що не має абсолютно ніякого відношення до спорту. Вони тоненькі і зачаровують унікальним повторюваним мотивом, яким часто виступає дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, яке ви вибираєте або згідно з гороскопом, або за принципами гармонійності з образом. Неперевершеною класикою жанру тут є акуратні аксесуари з алмазами.