Браслети чоловічі

Виготовити під замовлення

Якщо ви вважаєте, що браслети не для чоловіків, то даремно. При першому погляді на протилежну стать жінки крадькома поглядають якраз на руки – наскільки накачані біцепси і трицепси, тобто чоловічі браслети – саме та прикраса, здатна швидко зачепити чарівну дівчину. Якщо ви все продумаєте і замовите по-справжньому ексклюзивний виріб, то поза сумнівом зведете з розуму цілий гарем красунь.

Зазирніть у каталог – всі приклади робіт гідні замовлення. Дайте нам завдання, що потрібно – і ваш чоловічий імідж буде бездоганний. Ми не обмежуємо вас у виборі металу, проби, каменів і декору для вставки. Працюємо за ескізом і гарантуємо якість.

Оригінальний золотий браслет чоловічий, що виглядає з-під рукава сорочки, говорить про індивідуальність. Це стильний штрих, яким легко висловити і підкреслити те, що для вас грає першорядну роль. Найпопулярніші з чоловічих аксесуарів – грубі, брутальні або виконані в мінімалістичному ключі. Гра на лаконічності вписується і в діловий костюм, і в спортивний, і в кежуал.

Дайте жінкам розгадати загадку, що у вас на думці. Говоріть приємності, вони ж займуться розгляданням вашої прикраси, і ви запам'ятаєтесь особливим. Не обов'язково готувати браваду, золотий браслет чоловічий все зробить за вас. Однак чоловічі браслети для хлопців – не лише маніпулятор жіночою увагою, але ще і статус!

Він захотів купити чоловічий браслет і ...

... і подумав, що одного замало буде! Знайома історія, а все чому? Золото – явний показник сформованої кар'єри. Так ви демонструєте, що вмієте робити гроші і отримувати від них задоволення. Що успішні, цінуєте себе і не розмінюватися на дрібниці. Чоловічі браслети з дорогоцінних металів зазвичай м'які, плетіння різні. У справжніх чоловіків зазвичай в арсеналі комплект улюблених аксесуарів з різною в'язкою і різної довжини, на роботу, навчання та з нагоди, коли потрібно виділитися харизмою і стати центром програми, королем вечірки або інтригуючим учасником арт-дійства. У ювелірній лабораторії «Морган» запросто отримати дорогу прикрасу на свій смак!

Коли ось-ось свято: Купити чоловічий браслет із золота або срібла в подарунок

Дівчина, роблячи ТАКИЙ подарунок на Новий Рік коханому, може розраховувати, що у відповідь він збереться витратити набагато більше. До речі, іноді сенс зовсім не в грошах, це може бути довгоочікувана мрія: пропозиція (весільна/заручальна каблучка), а то і зовсім прохання народити дитину.

Підшукуєте відповідний подарунок синові або братові? Що-що, а ланцюг його обрадує! Якщо ви зробите сучасний вибір, зарахуєтесь до категорії просунутих батьків і «чітких» родичів. Шукаєте шанс зблизитися з рідною людиною, яка зазнає труднощі підліткового періоду? Не скупіться! Це реальний шанс, що чадо почне прислухатися до настанов і щиро дорожити вашою думкою.