Каталог каблучок для чоловіків

Виготовити під замовлення

Не всі сучасні чоловіки афішують свою пристрасть до ювелірного мистецтва, але, безумовно, кожному з них, що звик орієнтуватися на тренди, носіння модних дорогих каблучок дає невимовну утіху. Що не дивно, адже з давніх-давен цей аксесуар носили як символ мужності і влади найгідніші – мисливці і вожді племені, а з відкриттям золота, – вельможі, жерці і фараони, як знак приналежності до вищого прошарку суспільства або навіть таємного ордену. Сьогодні гендерні пріоритети помінялися: дорогі ювелірні прикраси must have жіночий, але їх роль для чоловіків та сама. Чоловічі каблучки демонструють високий соціальний статус і є візитною карткою, персні – найяскравіший штрих іміджу, що виражає індивідуальність власника. Так що, якщо у чоловіка творча професія, у нього за умовчанням має бути цікавий дизайнерський аксесуар, який відрізняє його від сірої маси консерваторів.

Morgan Jewellery Lab пропонує широкий асортимент ексклюзивних каблучок і перснів для чоловіків. У нас ви не тільки можете підібрати потрібний варіант, але і підігнати виріб під потрібний розмір. Будь-яку представлену чоловічу каблучку купити можна у фірмовому магазині нашої ювелірної лабораторії, він знаходиться у Києві, в ТЦ «NOVUS». Якщо вас беруть сумніви, чому віддати перевагу, ми завжди будемо раді вам підказати і допомогти визначитися. +38 050 973 63 95 – телефонуйте, ми виконаємо будь-яке замовлення: скопіюємо ескіз якої завгодно складності, додамо гравіювання, інкрустуємо вподобану модель персня необхідними дорогоцінними каменями. Ми працюємо з усім, золотом, сріблом і платиною, і знаємо, як зробити пам'ятний подарунок, який викличе захоплення.

Види чоловічих перснів: від елегантності до розкоші

Головною відмінністю сторіччя став величезний вибір усього, що користується попитом у споживачів, товари через інтернет стали доступними і можливими, чоловічу каблучку купити теж не проблема. Щоб підкреслити свій стиль, існує безліч видів каблучок. Створюючи їх, ювеліри вміють віртуозно поєднувати традиції з новітніми технологіями, надаючи на вибір класично витримані вироби, оригінальні персні з великими каменями і солідні печатки. Тут ми спробували викласти багато цікавих варіантів, але наш підхід – не обмежувати вас каталогом, адже якщо ви неординарна особистість, то розуміємо, наскільки це складно. У нас ви завжди можете персоніфікувати вибрані чоловічі каблучки/печатки/персні під свої смаки, замовити потрібну форму, колір, матеріал. Стильні унікальні печатки з площиною, яка декорована орнаментом, значущим смисловим малюнком або ініціалами, гарантовано будуть ефектно виділяти вас на загальному тлі, привертаючи увагу перехожих.

Які чоловічі каблучки вибирати в подарунок?

Шукаєте подарунок, який приємно подарувати дорогій людині? Солідний перстень може стати тією несподіваною річчю, яка потішить вашого чоловіка найбільше: той, хто цінує свій час і любить завжди виглядати на вищому рівні, безперечно оцінить обрану стильну прикрасу. Якщо ви поставили собі за мету підкорити уяву іменинника, не забувайте – під час вибору моделі слід враховувати ще й ювелірний етикет, гардероб іменинника і улюблені каблучки, оскільки заведено, що всі прикраси, які надіті на руку, мають бути в одній колірній гамі, а за розмірами не перевищувати третьої фаланги пальця. Що ж до гармонійного сприйняття образу: для комбінації з теплими тонами ділового офісного одягу зазвичай замовляють золото, а до костюмів світлих тонів ідеально підходить срібло. Якщо ж хочете, щоб виріб не просто вписався в представницький зовнішній вигляд, а й розбавив надто суворий імідж – вибирати варто комбінацію металів.