Каталог обручок

Виготовити під замовлення

Дорогі клієнти, Morgan Jewellery Lab хоче привітати всіх вас із майбутнім весіллям, нехай день вашого одруження стане особливою подією. Ми знаємо, організація свята – найвідповідальніший час, і розуміємо, яку роль відіграють дрібниці і нюанси. Наскільки важливо правильно вибрати аксесуари і купити обручки. У нашому каталозі великий асортимент цікавих пропозицій на будь-який смак. Крім класичних варіантів, наші ювеліри втілили і найнеординарніші ескізи, і якщо ви шукаєте особливі обручки в Києві і інших містах, тоді вам сюди! Але слід врахувати!

Ми – перша ювелірна лабораторія, яка не буде вас вмовляти купити обручки з каталогу. Щоб ви знайшли саме ті кільця, за якими завітали до нас на сторінку, ми готові виконати будь-яке ваше «хочу», без «не можу» або «не вмію» – вислухати всі ваші прохання і зробити обручки на замовлення. Ті каблучки, про які ви мрієте! З благородного рожевого металу, який символізує кохання, класичного жовтого, який говорить про вірність, і дорогого білого, під платину, який уособлює дружбу. Досвід наших майстрів дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності швидко та професійно.

Суть обручок

Коло, що не має ні початку, ані кінця, здавна уособлювало вічність. Обручки були тільки символом, який вирізняє «зайнятих» від «вільних», і цілком зрозуміло, що, підбираючи матеріал, ніхто не морочився. Пари, за прикладом Месопотамії і Стародавнього Єгипту, вибирали між папірусом, очеретом, тростиною, осокою, а пізніше стали популярнішими слонова кістка, мідь, бронза і залізо. Так, стародавні римляни щиро вірили, що саме залізо здатне зробити подружні стосунки міцними і постійними. Дорогими золотими прикрасами обручки стали лише у вікторіанську епоху, коли особливо почесно було підкреслити багатство і статус. Завдяки масовому освоєнню нових рудників золото стало доступніше, і його оцінили у всьому світі.

Які обручки вибрати?

У ювелірному етикеті немає подібного припису, що сковує нареченого і наречену у виборі стилю, дизайну і матеріалу для власної прикраси. Зовсім не обов'язково, щоб каблучки виглядали на руках подружжя двійниками, які відрізняються лише за розміром і вагою. За класифікацією існує п'ять основних видів обручок – із класичною гладкою поверхнею, як у наших мам-бабусь, ажурні, оригінальної форми, з комбінованого золота і зі вставками діамантів та інших дорогоцінних каменів. Представлені на прилавках обручки в Києві, звичайно, красиві, але у нас ви зможете зробити їх унікальними – вигравіювати з внутрішньої сторони весільну дату, вписати імена, прикрасити написами на кшталт «always together», вибрати камені для інкрустації, замовити насічки або вигадати свій рослинно-квітковий мотив.