Каталог каблучок на заручини

Виготовити під замовлення

Наша ювелірна лабораторія пропонує широкий асортимент красивих заручальних каблучок. Познайомитися з продукцією Morgan Jewellery Lab і переконатися у майстерності і винахідливості наших ювелірів можна у відомому столичному магазині ТЦ «NOVUS». Однак, щоб підібрати і купити кільця заручальні, вам не обов'язково їхати до Києва, ви можете зробити замовлення прямо з сайту.

Якщо у вас є індивідуальні побажання, ми з радістю виконаємо будь-яке замовлення. Наша мета – дати можливість придбати унікальні екземпляри, виготовлені спеціально для вас в однині. Так що можете сміливо включати фантазію: малювати власний ескіз, загорятися скопіювати кільця для заручин знаменитостей або вибирати певну конфігурацію, щоб, наприклад, замінити жовте золото на біле або замінити топаз діамантами. Ми працюємо з різними металами і камінням.

Для чого потрібні заручальні каблучки

Рішення про заручини приймають хлопці, яким важливо почути заповітне "так" і отримати запевнення на майбутній шлюб, якщо весілля не може відбутися прямо зараз. Це знак, що взаємини сприймаються серйозно і ними дорожать. Найголовніше не прогадати з кільцями: вони мають справити враження на кохану і її батьків. Орієнтуючись не на свій смак, а виходячи з переваг другої половинки, ви зарекомендуєте себе гідним нареченим, уважним і здатним забезпечити майбутню родину. Тому діяти навмання не варто, придивляйтеся, які переваги у дівчини. Ви повинні показати, як добре її знаєте. І будьте щедрі: за європейськими канонами, ці парні ювелірні вироби мають коштувати дві зарплати.

Як правильно вибрати каблучки на заручини

Кращі заручальні прикраси – фамільні подарунки. Каблучки, що передаються від потенційної свекрухи до майбутньої невістки. Вони допомагають створити теплу атмосферу між чужими людьми, що стають єдиною родиною, але не всі дотримуються подібної традиції. Тому більшість наречених ламають голову, які саме купити каблучки заручальні. Видів існує кілька, перший – безпрограшна класика, витончене кільце з сяючим діамантом, мінералом, що славився в середньовіччі магічними властивостями зміцнювати і зберігати почуття. Вироби з одним каменем подобаються всім, єдине, діамант 57-гранник – це багатьом дорого, тому огранений алмаз зазвичай замінюють фіанітами або кристалами Swarovski.

Другий варіант – купити каблучки заручальні з переплетінням різних металів, наприклад, скомбінувавши золото різних кольорів, ви отримаєте дуже цікаву і гармонійну прикрасу, яке буде чудово виглядати на руці нареченої. Ще можна погратися з розсипом мерехтливих каменів або віддати перевагу моделі «Ореол», де центральний камінь прийнято обрамляти дрібними кристалами. Ну, а якщо хочете зробити акцент на романтиці, радимо ближче придивитися до каблучок із серцем.