Брендові ювелірні вироби – ремонт, реставрація, відновлення частин, яких бракує

Улюблена брендова прикраса зламалася або втратила колишній привабливий вигляд? Поспішайте звернутися в ювелірну майстерню Морган Лаб. Ми зібрали команду досвідчених майстрів, знавців своєї справи, які знають про ювелірні прикраси все, Від А до Я. Кожен фахівець – професіонал найвищого рівня, якому можна довірити найскладніші завдання.

Жіночий ланцюжок Chopart

Жіночий ланцюжок Baraka

Ми переконані, що відремонтувати неможливо тільки загублені прикраси. Будь-які інші можна повернути до нового життя і первісного вигляду. Головне – захотіти та докласти трохи зусиль.


Фахівці ювелірної майстерні мають багатий досвід у питаннях ремонту й реставрації браслетів, перснів, сережок, ланцюжків та інших ювелірних виробів. Ми працюємо з прикрасами із золота, срібла та деяких інших дорогоцінних металів.


У свою роботу майстри вкладають не тільки професіоналізм, а також частинку своєї душі. Саме тому після реставрації та ремонту кожен виріб виглядає, як новий.

Коли варто звернутися до майстра-ювеліра?

Брендові жіночі каблучки

Брендові жіночі сережки

Улюблена прикраса втратила вигляд або зламалася? Не хочете розлучатися з дорогою серцю штучкою? Приходьте в майстерню Морган Лаб. Ми виконаємо всі необхідні роботи максимально якісно і швидко.


Фахівці майстерні надають послугу «терміновий ремонт ювелірних прикрас». Усунення незначних дефектів виконується в присутності клієнта, протягом 20-30 хвилин.


Для майстрів Морган Лаб немає непосильних завдань. Ми беремося за ремонт, відновлення і реставрацію будь-якої складності і вирішуємо навіть непрості проблеми. Досить часто до нас приносять ексклюзивні брендові прикраси (Chopard, Cartier, Bulgari, Damiani). Всі види ремонту проводяться умільцями з великої літери за допомогою професійного сучасного обладнання. Ніхто не здогадається, що над вашим кольє, каблучкою або сережками «поворожили» ювеліри. На кожен виріб виділяється стільки часу, скільки необхідно.

Основні види послуг з ремонту і реставрації брендових ювелірних виробів

Брендова підвіска Луї Віттон

Жіноча підвіска Тіффані

Ви можете звернутися до майстерні Морган Лаб у будь-який зручний час. Наші фахівці готові виконати:

 • Відновлення, ремонт і реставрацію ювелірних прикрас будь-якої складності.
  Переробка готового виробу за бажанням замовника. Якщо ви втратили одну сережку, не варто засмучуватися і прибирати прикрасу, що залишилася, в шкатулку. Просто принесіть її нам. Майстри-ювеліри без проблем зроблять оригінальний кулон.
 • Відновлення покриття прикраси.
  Підбір вставок із каменів або закріпка тих, що випали.
  Зміна розмірів. Якщо прикраса виявилася більше, ніж необхідно, ювеліри виконають підгонку за розміром.
  Полірування та чистка ультразвуком.
  Виправлення деформацій, які виникли в процесі носіння. Після відновлення форми і геометрії ви забудете про будь-які недоліки.
  Пайка тріщин і розривів.
  Широкий спектр послуг дозволить повернути до життя будь-який ювелірний виріб незалежно від його форми і вигляду.

Широкий спектр послуг дозволить повернути до життя будь-який ювелірний виріб незалежно від його форми і вигляду.

Швидкий і якісний ремонт брендових прикрас від Морган Лаб

За роки роботи майстерня Морган Лаб заробила хорошу репутацію. Сотні клієнтів, оцінивши якість роботи, відмінний рівень сервісу, а також доступний прайс, звертаються до нас за допомогою. Нам довіряють ремонт і реставрацію найдорожчих ексклюзивних і навіть фамільних прикрас, які переходять із покоління в покоління.


Після проведення ремонту вироби радують своїм презентабельним виглядом і служать ще довгі роки поспіль.

Интересные статьи