Ремонт золота в Києві від Морган Лаб

Ремонт золота Київ

Кожен з нас має в своїй колекції улюблені прикраси з золота. При цьому цінність виробів з дорогоцінного металу не завжди залежить від ваги, розміру, а також проби металу. У більшості випадків для людей цінна пам'ять. Якщо у вас є коштовні прикраси, з якими ви не можете розлучитися, але які вимагають ремонту, сміливо приносьте їх у ювелірну майстерню Морган Лаб. Ми виконаємо якісний і швидкий ремонт будь-якої складності, щоб ви могли насолоджуватися дорогою серцю штучкою ще багато років поспіль.

Чому псується золото?

Час безжальний по відношенню до прикрас із дорогоцінних металів. Після певного часу навіть найякісніша «ювелірка» псується і ламається, тьмяніє і дряпається. Якщо річ дорога, то душа вперто не хоче з нею розлучатися і відносити в лом металів. Як бути в такому випадку? Звернутися до ювелірів майстерні Морган Лаб. Наші фахівці із задоволенням полагодять ваші сережки, каблучки, ланцюжки, браслети і будь-які інші вироби з дорогоцінних металів. Наша майстерня – це не просто заклад, де ремонтують золото. Ми надаємо весь спектр послуг, пов'язаний із ремонтом і реставрацією, а також виготовленням ювелірних виробів на замовлення.

П'ять причин ремонтувати золото у нас:

  • Ми маємо великий досвід у ювелірній справі і знаємо всі тонкощі ювелірного мистецтва від А до Я. Нам під силу ремонт будь-якого рівня складності.
    Ми беремося за ремонт будь-яких прикрас, як сучасних, так і старовинних, антикварних.
    Ми ремонтуємо золото максимально швидко, не на шкоду якості.
    На всі види ремонту надається офіційна гарантія.
    Деякі види ремонту проводяться протягом 20-130 хвилин прямо в присутності замовника.

Пайка ланцюжка, вставка каменю, який випав, ремонт або заміна застібок, зміна розміру прикраси – всі види робіт будуть виконані в найкоротші терміни на найвищому рівні. Навіть із невеликими проблемами можете приходити до нас. Ми допоможемо вирішити ситуації і підкажемо, як уникнути проблем у подальшому.

Щодня в нашу майстерню звертаються сотні клієнтів, які цінують свій час і доступні розцінки нашої компанії.

Чому не варто ремонтувати прикраси самостійно

Ювеліри з досвідом застерігають від спроб полагодити улюблений ювелірний виріб із дорогоцінного металу самостійно. Подібні маніпуляції загрожують остаточною поломкою, яку в подальшому не зможе усунути навіть кращий ювелір.

Навіть якщо вам вдасться почити прикрасу, тільки майстер зможе провести ремонт таким чином, що сліди лагодження буде неможливо виявити неозброєним оком.
Пам'ятайте про те, що «лагодити набагато простіше, ніж перелагоджувати».

Не роздумуючи приносьте своє золото нам. Ми відремонтуємо ваші прикраси і подаруємо їм друге життя!

Виготовлення та чистка прикрас від Морган Лаб

Крім ремонту, ми пропонуємо послуги професійного чищення золота. Дорогоцінний метал втратив колишній блиск і привабливий вигляд? Наша професійна чистка та полірування повернуть прикрасу до первісного вигляду. Крім того, ви можете оформити замовлення на індивідуальне виготовлення ексклюзивної прикраси під свій бюджет і смак. Ми запропонуємо найкращі ювелірні рішення і розповімо, як доглядати за прикрасою, щоб продовжити термін її служби і зберегти розкішний вид на довгі роки.

Интересные статьи