Ювелірна мода: Колір ялинки – фаворит Pantone на 2017 рік

Казкові колечка з малахітами, смарагдами, хризопразами стають наймоднішими! Законодавець трендів – інститут Pantone – кольором наступаючого року зробив колір Greenery (тон 15-0343). І хоча в буквальному перекладі він значиться як зелень, взимку перша асоціація з кольором, звичайно, ялинка. Золотий, срібний або платиновий виріб із каменем, що має зелений колір, перетворить вас, безсумнівно, в найстильнішу і найпросунутішу запаморочливу красуню!!!!

ювелірні прикраси із зеленими дорогоцінними каменями

До речі, вирішальний вибір Pantone – виділити королев року зеленим - аж ніяк не випадковий. З настанням березня на ваших прикрасах соковитий жовто-зелений відтінок заграє по-новому, внесе в образ весняну свіжість, а з червнем і яблучну літню пікантність. Як ніякий інший підніме настрій і зарядить бадьорістю, чого не вистачає зараз багатьом. Зелений – це завжди колір надії, відродження і невичерпної життєвої сили!!!

Таємниця, що криється в колірному спектрі. Вибір талісману в подарунок

Спектральний місце зеленого – середина. Саме це наділяє його неймовірною гармонійністю для сприйняття. Він завжди буде зчитуватися очима як нейтральний і не викликати роздратування. Замовивши для подарунка каблучку, сережки, кольє або браслет з камінчиком модного відтінку, ви робите вибір на користь благородного кольору, що символізує подяку, відродження, взаємодію, служіння і допомогу. Прикрасу, де є зелений камінь, носять люди, які виділяються своєю добротою і щедрістю. Вони вміють володіти своїми почуттями та емоціями і здатні до співчуття.ювелирные украшения с изумрудами

СЕРЕД ДОРОГОЦІННИХ мінералів зелених відтінків можна вибрати для замовлення ювелірного виробу не тільки смарагд, а ще й демантоїд, турмалін, сапфір, алмаз, хризоберил, циркон. СЕРЕД НАПІВКОШТОВНИХ і ВИРОБНИХ, окрім малахіту і хризопразу, побалувати себе можна і хризолітом, цаворітом, яшмою, авантюрином, серафінітом, змійовиком, бериллом, нефритом, жадеїтом, бірюзою.

Колір 2017 року. Зелені камені по знакам зодіаку

Звичайно, вибираємо по серцю, але в разі, коли крик душі збігається з думкою астрологів – прикрасу вдвічі до вподоби носити. Так, якщо ви за гороскопом Лев або Рак – придивіться до напівпрозорих каменів кольору 2017 року, такий амулет, безсумнівно, навчить вас бути поміркованішим і стриманішим у бажаннях. Чисті камені вміють бездоганно справлятися з внутрішньою енергетикою: гасити емоційні сплески, прояснювати думки, посилювати інтуїцію і наділяти сміливістю. Світлі напівпрозорі камені рекомендовані і Близнюкам, для рішучості, активізації фізичних сил, енергетичного захисту і допомоги під час ораторських монологів.

Думаєте, як вибрати талісман для Овна – астрологи вам рекомендують робити акцент на темно-зеленому. Така вставка, з ретельно підібраним камінням за знаками зодіаку, в дорогій прикрасі допоможе вам зібратися і досягти поставленої мети. З цим амулетом ви станете врівноваженіше і організованіше.
 

Дорогоцінний камінь смарагд

Кращі камені для Тельця – синьо-зелені, оправлені в біле золото і срібло. Вони ефективно впливають на фінансову сферу, яка в 2017 році у цього знака зодіаку може опинитися під загрозою. Якщо потрібен подарунок для Діви – для підвіски беріть надяскраві тони, з ними 2017 рік наповниться незабутніми авантюрними пригодами. Найбільш незвичайні камінчики мають бути у Риб. Для вашої подруги, дочки або дружини докладіть зусиль вибрати найрідкісніший екземпляр хризоліта і яшми. З яшмою вони нарешті стануть багаті, а хризоліт, що ототожнюється з вірністю в дружбі і шлюбі, проявить їх кращі якості – і Риби будуть несказанно чуйні, добрі, чутливі до чужого горя і великодушні.

За гороскопом каменів, чарівним Терезам в наступаючому році допоможе турмалін – справжня знахідка для особистісного зростання і вдосконалення в творчості. Для суперечливих вогненних Стрільців доречною буде бірюза. Прикраса з бірюзою налагоджує внутрішню гармонію і допомагає не здаватися на півдорозі до мети. Кому потрібно заступництво відразу декількох каменів – так це Козерогам. Супермодні багатошарові ювелірні аксесуари з різними каменями-амулетами покликані в наступному році надійно захищати свого власника від негативу, допомагати налагодженню сімейних взаємин і підштовхувати по кар'єрних сходах. Якщо ж вам стиль бохо не до душі, можна замовити комплект або кілька аксесуарів, які легко згодом чергувати і комбінувати. А ось щоб Скорпіонам досягти задуманого і знайти гармонію в рік Вогненного Півня, варто запастися темними мінералами насичених кольорів.

Олівін і жадеїт зірки радять Водоліям. Перший внесе радість і допоможе налагодити контакт з близькими людьми, а другий посприяє кар'єрі, волаючи до проявів розсудливості, спокою і мудрості.

камінь малахіт

Интересные статьи