Жіночі підвіски

Виготовити під замовлення

Любов до дорогих дрібничок – одна з слабкостей дівчат, з якою не варто боротися. Бажання прикрашати себе і подобатися властиво всій прекрасній статі. Чоловіки, які розуміють цей невеликий каприз і роблять розкішні подарунки, неповторні. Ажурні вироби на ланцюжку завжди викликають бурю захоплення і радості. Вас неодмінно віддячать увагою. Якщо цього не відбулося, причина одна – ви не постаралися під час вибору.

Хочете зробити приємне – вибирайте нас. Завдяки майстерності ювелірів жіночі підвіски в каталозі здивують навіть самих упереджених леді. Золоті кулони – це не обов'язково витончена класика, ми пропонуємо багато оригінальних і молодіжних рішень. Милі ведмедики в коронах, няшні кошенята, граційні тигри, могутні бики, для любителів сходу бамбук, для поведених на готиці – величні дракони, а для маленьких принцес – будиночок із солодощами і дівчинка Еллі зі смарагдового міста... і це далеко не все, що ми можемо. Телефонуйте, пишіть всі свої побажання, надсилайте ескізи – ми готові працювати на ваші прохання. Для замовлення в Morgan lab наявні всі проби золота і срібла.

Чим відрізняється кулон від підвіски?

Найчастіше ці слова вживаються як синоніми, але, по суті, підвіски - поняття ширше, це все прикраси, які звисають, включаючи кулони на шию, з браслетів, довгих фантазійних сережок, складних кольє, дамських сумок і поясів. У давнину кулони носили як оберіг, сьогодні ж на силу символіки не особливо хто розраховує. За канонами золотий кулон має містити дорогоцінний камінь, проте асортимент, орієнтований на сучасного споживача, включає і акуратні моделі «без камінчиків», для прихильниць стриманого мінімалізму.

Купити кулон в Києві

У киян є можливість купити кулон в ТЦ «NOVUS» за адресою: вул. Здолбунівська, 7г. Важливо знати, ми використовуємо різні метали, включаючи платину. Щоб вона принесла удачу майбутньому власнику, її можна вибрати за знаком зодіаку або за символічним підтекстом, на випадок, якщо поради астрологів іменинник не цінує. Наприклад, корабель – це подорожі, сонце – це щастя, світла життєва смуга, замочок і підкова притягують достаток, а серце – вічна романтика.