Навіть найпрофесійніший б'юті-гід не може допомогти з вибором натільних православних прикрас. Будь-який символ релігійності – досить особиста тема, яку не заведено виставляти на огляд. Знаки християнства носять поруч із серцем, щоб вони захищали від горя, відчаю і спокус і дарували благополуччя. Але на відміну від ладанок, підвіска хрест здатний одночасно бути і стильною іміджевої деталлю. Це хороший подарунок для дівчат з вищого світу в якості красномовного компліменту і підкреслення духовної глибини. Тут ви побачите масу оригінальних моделей, кожну з них ми готові втілити на ваше замовлення.

Щоб золотий хрестик став яскравою фішкою look, потрібно купити хрестик, який кардинально відрізняється від традиційних прикладів ювелірних виробів, виставлених під вітринним склом. Стриманий мінімалізм, відмова від класичних чотирьох католицьких променів, вставка іскристих діамантів та інших дорогоцінних і напівкоштовних каменів, стильне комбінування металів, – ми вміємо освіжати канонічний дизайн, стандартний золотий хрестик в нашому виконанні обов'язково буде сприйматися по-новому. Наприклад, в геометрії магічного перетину прямих ліній хреста може вгадуватися птах, який летить, що уособлює вільне пізнання таїнств світобудови.

Золотий або срібний жіночий хрестик

Для всіх, хто йде праведним шляхом, підвіска хрест співмірна молитві, вона дає підтримку віруючим під час звернення до Господа. Натільне розп'яття дуже значиме – воно об'єднує чужих людей в духовній спорідненості і додає сил. Тому його завжди намагаються зробити справжнім шедевром, і не скупитися на прикраси.

Від того, який ви виберете колір металу, буде залежати, який підтекст буде приховувати ваш хрестик. Білий метал (срібло або біле золото) не що інше, як символічна ознака людської чистоти, духовного багатства і непорочності, розп'яття з жовтуватих золотих сплавів і латуні прославляють Творця і Божественний Єрусалим.

Чистий фешн: Купити чоловічий золотий або срібний хрестик

Хрестик – не тільки один із трендів 2017 року. Це улюблена (і часто єдина) прикраса у чоловіків, тому потреба купити хрестик чоловічий виникає набагато частіше, ніж купити золотий хрестик жіночий. Ми працюємо з ескізами і прислухаємося до всіх ваших ідей. Хочете фешн – буде фешн. Будьте відверті, і промовляйте, що вам потрібно. Вишуканий декор або строгий аскетизм.

Потрібен подарунок для самих амбітних? Ми завжди раді допомогти вам! Тільки врахуйте, якщо вам потрібна «масовка» – це не сюди. Morgan Jewellery Lab – це вибір тих, хто цінує рідкісні ювелірні вироби і любить відрізнятися своєрідністю.