Мініатюрні іконки – традиційний оберіг православних християн. Вони дають духовну підтримку та захист. Ланцюжок з ладанкою прийнято ховати від чужих очей і носити безпосередньо до тіла, під одяг. Маючи при собі святий лик, ви в будь-який момент зможете звернутися до Господа з подякою або молитвою.

Натільні іконки дарують на воцерквлення немовляти або на день народження, однак ладанку купити можна і самостійно. Щоб вона дарувала нові сили, будьте щирі з собою в момент покупки, орієнтуйтеся на почуття. Якщо в каталозі немає потрібного образка, ювеліри Morgan Jewellery Lab завжди зроблять його на замовлення, з золота, срібла або платини. Доручивши нам тонку роботу, ви можете бути впевнені, що виріб буде виконано якісно. Ми спеціалізуємося на випуску оригінальних прикрас і домагаємося максимальної точності і відповідності ескізу під час лазерної обробки виробів. Звернувшись до нас, ви також можете додатково замовити вигравіювати індивідуальний напис на звороті ладанки: звернення до небесного покровителя з проханням про порятунок або будь-яким іншим побажанням.

Купити ладанку в Києві

Наш ювелірний магазин в Києві розташований за адресою: вулиця Здолбунівська, 7г (в приміщенні ТЦ «NOVUS»). Якщо ви сумніваєтеся з вибором особистого натільного оберега, ми будемо раді підказати, які іконки для постійного носіння будуть кращі в вашому випадку, запропонуємо різні варіанти виконання, і ви доберете ту, яка вам ближче. Важливо розуміти, дорогі дорогоцінні камені і метали не перетворюють християнську атрибутику в прикрасу. Роблячи ладанки золотими, ви підкреслюєте, що дорожите релігією, висловлюєте благоговіння перед святими і віддаєте їм належну пошану.

Ладанка золота: Якій з натільних іконок віддати перевагу?

Ладанки з Богородицею, Вседержителем і Трійцею мають величезну силу. Ікони Володимирської та Казанської Божої Матері – найпопулярніший вибір віруючих. Це універсальні образи, рівнозначні заступники всіх християн, вони дарують умиротворення, впевненість і надію.

Але якщо вам потрібна допомога в конкретних життєвих ситуаціях, звичайно, варто задуматися про придбання натільної іконки із зображенням того святого, хто дає заступництво і підтримку в приватних питаннях. Так, вагітними опікується Свята Анастасія, військовими – Георгій Побідоносець, рибалок і мисливців підтримують і охороняють апостоли Петро і Андрій, а водії і моряки мають дорожити ликом Миколи Чудотворця, він захищає від небезпек у дорозі.

Ладанка з образом Святителя Миколая також допомагає в торгівлі і вирішенні багатьох інших проблем, – їй моляться люди, що просять про зцілення, сімейне взаєморозуміння і позбавлення від бід. Як і на переважній більшості ікон, на ладанках з чорненого срібла його зазвичай зображають по пояс: у лівій руці у Миколи Угодника Євангеліє, а правою він дарує своє благословення.

Заступник в кожній професійній сфері діяльності свій. Наприклад, у фінансистів, бухгалтерів і діловодів – апостол і євангеліст Матвій, до знайомства з Ісусом іменувався як Левій Алфеїв. Він був збирачем податків, але увірував і змінив долю, замість поневірянь віддавши перевагу шляху духовних шукань. У ветеринарів – брати чудотворці-лікарі Святі Космо і Даміан, у шахтарів – Великомучениця Варвара. Цікаво знати, ця свята благоволить ще і дівчатам, які думають про те, як вдало вийти заміж. Звертаючись щодня до ладанки з Великомученицею, можна якнайшвидше знайти багатого нареченого або умилостивити батьків, якщо вони незадоволені претендентом і відмовляються сприймати майбутнє весілля.

Іменні образки

Срібна ладанка – гарне напуття на хрестини від майбутніх хрещених. Як правило, їх добирають за церковним іменем дитини, тобто натільні іконки на хрестини даруються з ликом праведників, чиїм ім'ям названий малюк. Якщо за святками святих з аналогічним ім'ям декілька, справжнім янголом-хранителем стане той, чия пам'ять шанується в день народження дитини або після. Запам'ятайте, чим ближче цей день до дати іменинника, тим більше позитивного впливу буде надавати срібна ладанка на дитину.