Чоловічі кулони і підвіски

Виготовити під замовлення

Купити чоловічі підвіски на шию сьогодні не важко, проблема – це знайти серед асортименту біжутерії що-небудь дійсно вартісне, нетривіальне. Тому наші ювеліри поміняли підхід до самого дизайну. Ваші переваги для нас у пріоритеті. Ми хочемо, щоб ви були задоволені, і прагнемо створювати виразні ексклюзивні речі, які виглядали б стильним доповненням до одягу.

Якщо ви носите кежуал або smart casual (нейтральна біла футболка, піджак, джинси або підсукані чінос, із взуття міняєте кеди, лофери, дезерти і броги), примітивні чоловічі кулони – точно не для вас. У нашому каталозі - найефектніші чоловічі підвіски. Наша головна відмінність – ми готові працювати на замовлення, незалежно від складності поставлених завдань, з усіма, кому важливе самовираження. У нас ви можете замовити виготовлення будь-якої цікавої штучки, відштовхуючись від власного смаку і гардероба.

Чоловіча підвіска – хороший подарунок!

Що подарувати хлопцеві на день народження? З цього приводу ламають голову дівчини постійно. Так ось, якщо молодий хлопець – цілеспрямований і харизматичний індивідуаліст, носить оригінальну стрижку, та й взагалі піклується про свій зовнішній вигляд і любить демонструвати аксесуари, він звісно оцінить такий подарунок! Одягнувши чоловічі підвіски на шию, можна легко досягти гармонійності образу. Це штрих, що відображає характер, манеру поведінки, це меседж, що говорить про захоплення. Додайте в підвіску готики, муерте, етніки, продумайте той орнамент або символ, яким чоловік буде захоплений до нестями. Він може мати досить вільні обриси, приймаючи контури дивовижної риби, потішної тварини, вінтажного пера або гламурного черепа! Якщо ви добре знаєте свого друга, покажіть це. Правильний підбір чоловічого кулона – це увага до внутрішнього світу людини, якій готуєте подарунок.

Купити чоловічий кулон із золота або срібла в Києві

Morgan Jewellery Lab зарекомендувала себе надійним виробником якісних ювелірних виробів. Замовити або купити ювелірні вироби з золота та срібла за цінами виробника можна по інтернету, визначившись із моделлю з даного каталогу, або безпосередньо заглянувши в фірмовий магазин, що знаходиться в Києві, за адресою: вул. Здолбунівська, 7г. (Торговий Центр «Новус»). Цей варіант краще тим, кому потрібне попереднє примірювання.

Сьогодні також популярні:

  • розп'яття/хрести;
  • жетони з гравіюванням;
  • кулони незвичайних форм.