Відкрита шия і зона декольте завжди привабливі. Хочете виглядати ефектно – підкресліть оксамитову доглянуту шкіру дорогим ланцюжком зі стильним ексклюзивним кулоном. Вибираючи в якості родзинки золоті знаки зодіаку, ви даєте хороший привід для нового знайомства. Вас захочуть дізнатися ближче і знайдуть слова, якими звернутися.

Щоб зачарувати співрозмовника, важливо, щоб підвіска не була дешевизною. В каталозі Morgan Jewellery Lab ви зможете ознайомитися з тим, наскільки красивим може бути кулон, якщо ви замовите у нас. Наші ювеліри уважні до будь-яких прохань і побажань. Якщо вже є ідея для ескізу, але важко звести фантазійні елементи до єдиного цілого, ми завжди підкажемо, як поліпшити виріб, щоб він виглядав по-справжньому приголомшливо.

Ви Змієносець? Втомилися від безуспішних спроб знайти підвіску амулет? Телефонуйте нам! Ми працюємо із золотом, сріблом і платиною, для замовлення доступні будь-які проби. У вас буде особистий талісман, якого ну точно ні у кого немає!

Купити золотий знак зодіаку. Що варто врахувати?

Астрологія – це наука про зірки. Купивши підвіску зодіак, ви дасте зрозуміти, що вірите в долю і цінуєте взаєморозуміння. Щоб ювелірна прикраса максимально оберігала вас, приносила удачу, сприяла кар'єрному зростанню і присікала негативну енергію, варто доповнити його камінням-талісманами. Вибираючи їх за зодіаком, ви відчуєте прилив сил: вірно підібрані камені не тільки зміцнюють імунітет, але і роблять цілющий вплив на своїх власників.

Кулон у вигляді знаку зодіаку – відмінний подарунок!

Якщо хочете, щоб ваш подарунок став справжнім талісманом, звичайно, варто враховувати гороскоп, так, вогненним знакам покликані допомагати символи, які посилюють заступництво Сонця, атрибути, що ведуть до влади і які передбачають активність. Овнам – блискучі кулони сталевого кольору, що імітують зброю і військові обладунки, левам прихильність світила приносять фігурки зірок, з ними більше працює інтуїція, що сприяє швидкому успіху, а стрільцям підходить дорогоцінний жук-скарабей, знаменитий давньоєгипетський символ, що втілює зорю і гарантує довголіття.

Людям стихії повітря відповідає підвіска зодіак, яка супутня більш ефемерним поняттям, тобто терезам для прийняття вірних рішень стануть правильним талісманом мінітерези, водолію принесе щастя надіте на ланцюжок янголя або ладанка з небесним заступником, а відкритим і чуйним близнюкам – срібний або золотий ключик, за можливості інкрустований агатом або берилом. До речі, ключ зараз справжній мейнстрім серед прикрас. Він дає володіння тим, чим хочеш: відімкне будь-який замок, будь-які двері – не тільки до багатства, влади, а ще й до серця коханої людини, до духовного пізнання і відкриття секретів світобудови.

Захисні золоті знаки зодіаку для знаків землі – тварини і птахи, що символізують мудрість і ґрунтовність, їх господареві буде простіше зберігати самовладання, залишатися витриманим і спокійним. Для тельців – це слони і бики, для козорігів – черепахи, а якщо задумали відшукати кулон знака зодіаку для діви, то вам пощастило: ідеальні талісмани зодіаку для цього знаку – надпопулярні нині совенятка.

Для водяних знаків доречні атрибути, пов'язані з рідною стихією. Ракам для гармонії можна купити кулон знак зодіаку півмісяць або кулони-краби, пристрасті в душі скорпіонів допоможе контролювати жаба, а дівчатам-рибам призначені обереги в формі коралів, мушель і риб.

Якщо ви – Змієносець...

Все більше уваги сьогодні приділяється новому знаку Змієносець. Люди, чия дата народження знаходиться в періоді з 30 листопада по 17 грудня, знаходяться в замішанні: які амулети їм підходять. Користуватися колишніми або все-таки є рекомендації для 13 знаку. Астрологи запевняють, для розумного, енергійного і яскравого Змієносця ідеальна підвіска зодіак – кулон, наділений глибоким символічним значенням. Це і уроборос (змія, що кусає власний хвіст), і хрести (єгипетський анкх, кельтський, мальтійський), і руни, і мандали, і навіть квіти папороті. Доречно буде все, що має відношення до релігій, магії, готики.

Відповідні камені-талісмани Змієносця теж є, будь-який з них може стати гармонійним доповненням до підвіски:

  • екзотичний мінерал Серпентин (змійовик);
  • містичний різновид кварцу Тигрове око;
  • красивий камінь щастя Бірюза;
  • лікувальний Аквамарин;
  • розкішний чорний бурштин, що звуть Гагатом;
  • коштовний самоцвіт Берил;
  • соковитий гранатовий Альмандин.