Каталог сережок з англійською застібкою

Виготовити під замовлення

Жінкам важлива індивідуальність, правильно дібрані авторські аксесуари підкреслюють стиль і акцентують увагу на принадах. Ми пропонуємо якісні ексклюзивні сережки за прийнятними цінами, які підійдуть особисто вам. У нашому каталозі багато аксесуарів, які допоможуть створити потрібний образ, і при цьому будуть поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Всі сережки жіночі є в продажу в ТЦ «NOVUS» (Київ).

Модель припала до смаку, але хочете, щоб вибрані сережки були з іншого металу? Це реально! Замовте ті, що зацікавили вас, – і вони скоро стануть вашими. Враховуючи, що виріб створюється під ваші потреби, така модель буде лише у вас. Матеріал, проба золота, декорації, кольорові вставки, їх кількість вибираються особисто вами. На створення замовлення піде до 30 днів.

Сережки на англійській застібці і їх плюси

Сьогодні замок із защіпкою – найзручніше кріплення. Втратити сережки з англійською застібкою практично неможливо. Працює механізм просто: штифт протягується у вухо, потрапляє в отвір і притискається до клацання. Кріплення такого типу створює упевненість, що товар прослужить довго. Англійська застібка не розхитується, не розстібається сам по собі. Зняти їх можна не докладаючи сили, прикраса при цьому не гнеться. Кріплення актуальне для дорогих сережок.

Історія виникнення англійської застібки в жіночих сережках

У середньовіччі люди знатного роду часто купували ефектні прикраси, тим самим рекламуючи роботу ювеліра. Прикраси вважалися ознакою багатства і статусу. Дівчата королівської крові віддавали перевагу виробам із рубінами, смарагдами та іншими дорогоцінними каменями. Втрата статусних сережок вважалася злочином. Англійську застібку придумали дворянські ювеліри, щоб забезпечити надійну фіксацію прикрас. Сережки жіночі стали губитися значно рідше – і ювелір отримував нових клієнтів.