Каталог сережок для дітей

Виготовити під замовлення

Ювелірні прикраси Morgan Jewellery Lab завжди виглядають оригінально, стильно і дорого. Сережки дитячі від нашої київської лабораторії так само бездоганні, як і дорослі прикраси. Ми знаємо, наскільки важливо дібрати правильний варіант виробу для малюків, і стежимо за тим, щоб всі дитячі сережки були якісні, надійні, безпечні і гіпоалергенні.

Варіанти з каталогу можуть бути доповнені вашими побажаннями. На замовлення ми зробимо те, що вам потрібно, що подобається – доступні сережки зі вставками з будь-якого благородного металу, всілякої конфігурації, з додаванням тих каменів, які ви хочете подарувати дитині (під колір очей, згідно з гороскопом або керуючись іншими міркуваннями).

Різновиди дитячих сережок

Багатьом дівчаткам проколюють вуха ще до рочка, і на перше значиме свято малятко полонить гостей своєю чарівністю. Як правило, сережки дитячі – перша прикраса із золота, яку дарують дитині. У цього металу немає властивості окислюватися і вступати в реакцію з мочкою вушка. Найпопулярнішою моделлю вважаються невагомі гвіздки (пусети) з крихітним камінчиком.

Однак застібка на перших сережках може бути і англійською, і французькою, дивіться, щоб вона нездатна була поранити ніжну шкіру. З дизайном простіше, він завжди милий. Тут керуйтеся своїм смаком і побажаннями дитини. Як декорована вставка можуть виступати:

  • улюблені герої мультфільмів;
  • веселі метелики, сонечка і бджілки;
  • романтичні сердечка; бантики;
  • смачні ягідки і красиві квіточки;
  • розкішні корони і зірочки;
  • симпатичні тварини та яскраві кумедні предмети.

Дитячі сережки в подарунок дитині: ніяких підвісок!

Три головні поради з вибору сережок для дівчинки – це обов'язково золото, обтічна форма і маленька вага. І забудьте про підвіски! За них малюки можуть смикнути і порвати собі вушко, не кажучи про те, що вони самі по собі зазвичай чіпляються за одяг і волосся.

При покупці прикраси проведіть по контуру, гострих кутів і колючих виступаючих елементів не повинно відчуватися. За вагою межа для 6-7-річної дитини - 1,5 грама. Тут справа не в тому, що вам шкода витратитися на чадо, це, по-перше, недоречно по негласному етикету, а по-друге, призводить до негативних наслідків. Важкі сережки відтягують мочку і збільшують дірочку.