Каталог сережок-кліпс

Виготовити під замовлення

Набридло розглядати прикраси, призначені бабусям? Ми стежимо за трендами і робимо стильні ювелірні аксесуари, які виглядають дорого. Якщо ви не носите регулярно сережки, сережки-кліпси, безумовно, ідеальний вихід.

У нас особливий підхід. Ми не нав'язуємо варіанти. Хочете сережки-кліпси, але сподобалася інша модель? На замовлення легко зробимо копію, тільки на непроколоті вуха. Ми втілимо в життя всі ваші побажання: змінимо метал, поміняємо камені, додамо декору, відтворимо з ескізу/фото.

Чим зручні кліпси

Багато жінок відчувають дискомфорт від носіння сережок. У когось з'являється запалення, інших це просто дратує. Застібка кліпса – єдине рішення за відсутності проколу. Сережки для непроколотих вух тримаються завдяки пружинній защіпці. Пристебнувши сережки-кліпси, ви точно знаєте: це всього на кілька годин. Ви будете на висоті, а потім просто їх знімете. При цьому, якщо ви в сережках-кліпсах підете на дискотеку і зачепитеся, вона не порве мочку. Якщо за неї потягнути, застібка кліпса просто розтиснеться, і сережка впаде донизу.

Сережки-кліпси купити в подарунок

Сучасні сережки-кліпси для подарунка дівчині з непроколотими вухами будуть дуже доречні. Золоті прикраси з перлами і коштовностями неперевершені в комплекті з довгою вечірньою сукнею, стримані лаконічні прикраси – з повсякденними костюмами.

Morgan Jewellery Lab для тих, хто цінує унікальність. Все з каталогу зроблено в однині, з оглядкою на вас. Завдяки копітким старанням майстрів застібки щільно тримаються на мочці, але не передавлюють біологічно активних точок, які знаходяться на ній. Крім того, ми контролюємо, щоб в гонитві за красою ювелірні вироби залишалися витонченими, адже кожен зайвий грам через час почне викликати хворобливі відчуття.

Якщо ваша дочка мріє про сережки, а ви не хочете їй проколювати вуха – сережки-кліпси купити на день народження буде логічно і приємно. Зовнішніх відмінностей їх від сережок немає. При правильному підході вони виглядають незрівнянно: чим менше вушко, тим акуратніші вироби слід купувати. Для мініатюрної мочки вибирайте довгасті матові моделі, для великої – пласкі, а якщо вуха дуже щільно притиснуті - звичайно, беріть об'ємні великі.