Каталог сережок-гвіздків

Виготовити під замовлення

Повсякденних прикрас не буває достатньо, в наших шафах купа прикидів, до яких йдуть різні аксесуари. Різноманітністю більше за інших радують сережки пусети. Їх воліють носити чимало людей. Хочете додати шарм ненав'язливому кежуалу і передати настрій дня? В каталозі – напрочуд особливі варіанти, радимо придивитися до кожного. Ціни у нас найоптимальніші – запам'ятайте, купити сережки-гвіздки від виробників завжди дешевше.

Не знайшли прикрасу під потрібний прикид? Щоб сережки-гвіздки змогли по-справжньому стати центром образу, ми готові відтворити їх із будь-якого надісланого ескізу. Все просто: скажіть, що вам подобається – і ви зможете купити сережки-пусети, про які мрієте! Ми не обмежуємо вас ні в конфігурації, ні в металі, ні в каменях. Купити сережки-гвіздки на замовлення можна за ті ж гроші, що і прикраси з каталогу, цінової різниці немає.

Купити сережки-пусети в Morgan Jewellery Lab

Майстри нашої ювелірної лабораторії розуміють, що сережки мають бути різними, для тих випадків, коли хочеться зануритися в себе, і щоб ніхто не заважав, і коли, навпаки, всіма силами прагнеш, щоб не проходили повз. Якщо ви до останку не впевнені, що обрані сережки-гвіздки вам підійдуть, не сумнівайтеся, ми завжди допоможемо підібрати те, що підходить особисто вам!

Сережки пусети – ідеальний повсякденний ювелірний виріб. Їх носять у поєднанні з офісно-діловим одягом і вечірніми сукнями. Це унісекс. Чоловікам замовлення скромної прикраси цілком доречне.

Сережки-гвіздки: зручно і красиво

Надійна фіксація – одна з головних вимог, що висуваються до сережок. У пуссетах використовується замок-гвіздок, сережка тримається у вусі нерухомо і не провисає. Одночасно кріплення служить оправою до декоративної вставки, за бажанням прикрашеної камінням. Замки-гвіздки бувають двох видів. Або у вигляді затискача, де фіксатор утримується спеціальною канавкою, щоб не зісковзував, або за принципом гвинтового стрижня, де передбачається накручування затискача.

Явна перевага сережок пусетів – ви зможете регулювати кріплення. Виріб буде ефектно виглядати абсолютно на будь-яких вушках!