Виготовлення ювелірних виробів

Виготовлення обручок

матеріал Золото
Гладкі напівкруглі від 350 грн/гр +7% угар
Гладкі плоскі від 400 грн/гр +8% угар
«Американка» від 400 грн/гр +8% угар
За нашим каталогом від 550 грн/гр+8% угар
За фотографіями, ескізами від 550 грн/гр +8% угар+моделювання

Ювелірні прикраси стають важливими доповненнями до образу, що дозволяють вірно розставити акценти і зробити його завершеним. Кожній людині важливо проявити свою індивідуальність, використовуючи оригінальні доповнення до образу. Для цього пропонується замовити ювелірний виріб, звернувшись до спеціалізованої компанії. Тут клієнти оцінять індивідуальний підхід і доступну цінову політику.

Виготовлення ювелірних виробів у Києві

Виготовлення на замовлення дозволяє отримати прикрасу, що повною мірою відповідає всім запитам і побажанням клієнта. Тепер з'явився нескладний спосіб отримати оригінальні і ексклюзивні прикраси для самовираження, щоб створити неповторний імідж, привернути до себе увагу.

Ексклюзивні прикраси на замовлення

Прикраси на замовлення виконуються в єдиному екземплярі, тому набувають особливої ​​цінності. Клієнт обирає не тільки розмір і форму, але також матеріали, дизайн, колірні рішення та інші особливості. Ексклюзивні аксесуари, виготовлені з урахуванням всіх побажань замовника, не залишаться без уваги. Їх можна замовити для себе або ж в якості презенту до свят. Перелік різновидів виробів, що виготовляються клієнтам в компанії, досить великий.

Сюди відносяться сережки, які можуть бути всілякої форми, відрізнятися за розмірами і іншими параметрами. Щоб ефектно прикрасити зап'ястя, потрібно вишуканий браслет. На додаток до нього пропонується відразу замовити ланцюжок. Її прикрасить підвіска цікавої форми або оригінального дизайну. Окрасою для одягу стане брошка, яка додасть образу завершеного вигляду.

Крім цього, перелік видів продукції, що виготовляється, можна додатково продовжити, назвавши багато інших затребуваних серед клієнтів найменувань.

У кожному разі покупці залишаються задоволеними завдяки втіленню всіх їхніх побажань у виробі, що виготовляється.

Від ескізу до шедевру

Від ескізу до шедевру

Ви можете замовити прикрасу, про яку прочитали в книзі або побачили в кіно, зробити аналог прикраси, яка належала, наприклад, історичній особистості, а можете, навпаки, придумати щось своє, унікальне. Вже на стадії узгодження ескізу вам демонструється тривимірна комп'ютерна модель майбутнього виробу. Її можна подивитися з усіх боків і відразу ж внести зміни. Таким чином, ви точно знаєте, як буде виглядати прикраса, яку ви в результаті отримаєте. Завдяки комп'ютерному моделюванню вдається виключити ймовірність виникнення будь-яких помилок. За зовнішнім виглядом ювелірні вироби завжди виходять такими, якими планувалося їх зробити.